תחושת תקיעות בחיינו

לא פעם אנו מרגישים שאנחנו "עומדים במקום". זמן ממשוך של תחושה זו עשויה להביא עד לכדי כך שכמעט כל דבר שאנחנו רוצים לעשות נראה ומרגיש כדבר שקשה מאוד קדם אותו. נחזור רגע אחורה..

עוד מילדותינו המוקדמים קיבלנו החלטות והתחלנו ליישם אותם בצורה כזו או אחרת. בשלבי הבגרות, תחומי החיים התרחבו וכך גם הרצונות בעשייה. הנקודה היא, שיש להכיר ברלוונטיות של הבחירות שלנו ולשאול שאלות שונות, כמו: מה תלוי בנו ומה לא? מה המחיר שאני משלם על כל החלטה שכזו?

כמו כן, לעיתים קיימים דברים ורצונות שנראים לנו על סף ה"לא אפשריים". הדבר אינו מחייב שיהיה כך ועם אמונה ותכנון נכון, גם הדברים נראים לנו קשים לעיתים, הם ברי יכולת והישג.

doors-1767563_1920

הרבה פעמים אני נתקל בחדר האימון באנשים שחווים את התחושה של תקיעות וכשאני שואל שאלות הם ואני מבינים שהדבר יכול לנבוע מתוך חרדה מסוימת ומפה נובע הרצון לאחוז בשליטה ולכן הרבה פעמים אנחנו יורים חצים לכיוונים שונים ומתקשים להשיג הכל וכך אנחנו מתחילים לבנות את "כדור התקיעות".

רצוי לשבת ולסנן דברים שלא רלוונטים בשבילנו וכשתעשו זאת, תגלו שאתם מבזבזים הרבה אנרגיה על דברים שאתם אפילו לא מתכוונים לעשות. כך תתחילו לנפץ את התחושה וכשהמטרות שלכם יתבהרו ויקבלו משמעות, תתחילו בתכנון היישום.

נשמע מעניין? מוזמנים ליצור קשר

יש להזין את שמכם המלא
יש לרשום מספר טלפון
יש לרשום כתובת מייל תקינה
כדי לעזור אני צריך לדעת מה הבעיה, לא חושבים?