משפט ראשון
ido

עידו כץ - גישור

שלום רב,

שמי עידו, בוגר תואר MA בתחום "ישוב סכסוכים, גישור ומשא ומתן" מאוניברסיטת בר-אילן.

תחום הגישור הולך וגדל רבות בשנים האחרונות בהיבט המשפטי ובהיבט החברתי בפרט במטרה ליישב סכסוכים וקונפליקטים שניתן לסיים אותם בהליך קצר והוגן תוך התייחסות לאינטרסים והצרכים של כל אדם.

בחדר הגישורים הצרכים והאינטרסים נפגשים מראיית הצדדים ובמרבית הפעמים ניתן לזהות כבר בשלבים הראשונים שישנם לא מעט דברים שכן ניתן להסכים עליהם ושלא כל צורך ואינטרס של אדם אחד הוא אותו הצורך והאינטרס של האחר. שיח ואמפתיה הינם הדברים החשובים והעיקריים בחדר ומתפקידי לזהות ולסייע במשא המתן המתרחש במטרה שנגיע להסכם שבע רצון לעיני שני הצדדים.

שירותים

גישור אימוני

מתאים לבני משפחה, שותפים עסקיים, בני זוג או חברים קרובים אשר רוצים להגיע למכנה המשותף תוך שימור היחסים.

במסגרת גישור-אימון זה, נשלב כלים גישוריים ואימוניים במטרה ליישב מחלוקות וקונפליקטים המאגדים בתוכם רגשות חיוביים ושליליים.

 

גישור קדם משפטי

בעבר, הדרך המוכרת הייתה להגיש תביעה משפטית ולפתור את המחלוקת בדרך השפיטה. כיום, תחום הגישור וההסכמה המשותפת בחדר הגישורים, תופסת חלופה  לישוב סכסוכים במערכת המשפט ובחברה כולה. בכך, נוכל לפתור את הדרך המשפטית ונוכל להגיע להסכם משותף ללא שפיטה, בזמן קצר יותר ובשביעות רצון של הצדדים.

 

גישור עסקי וארגוני

לא מעט פעמים בעלי עסקים משותפים, עובד ומעביד וארגונים שונים נחשפים למחלוקות ש"לא ניתנות לפתרון" ומגיעות לקשיים ולמעורבות משפטית. הגישור העסקי מאגד בתוכו את הרצונות, האינטרסים והדילמות הקיימות ומוצא פתרונות יצירתיים במטרה ליישב את המחלוקת. בכך, ניתן ליצור הסכמים גישוריים טרם תחילת העסקה או שיתוף הפעולה או לאחר מכן במידה ונוצר הקונפליקט והסכסוך.

 

גישור משפחתי וזוגי

התא המשפחתי עשוי להגיע למצבים בעלי מטענים רגשיים שליליים ודילמות מירביות היכולות לערב גורמים נוספים בעלי קרבה ובכך להשפיע על קבלת החלטות. לעיתים רבות, מלבד בני הזוג ישנם עוד גורמים במשפחה או מחוצה לה שעלולים להיות מעורבים בתהליך.

התחום, משלב כלים גישוריים במטרה להגיע לפתרונות שיספקו את כל הצדדים המעורבים ללא שפיטה ובכך לסייע לבני הזוג ו/או למשפחה להתגבר על הקשיים.

 

אשמח לעמוד לשירותכם

אני תמיד זמין כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר עבורך.

כתובת: אהבת אדם 68, כפר יונה.

טלפון: 050-6712330.

יש להזין את שמכם המלא
יש לרשום מספר טלפון
יש לרשום כתובת מייל תקינה
כדי לעזור אני צריך לדעת מה הבעיה, לא חושבים?